Přejít k hlavnímu obsahu

Vhodná péče

pro každodenní drobné oděrky, škrábance a podráždění kůže. Vhodný pro celou rodinu, od kojenců až po dospělé.

 • Odřeniny z bot

 • Odřeniny ze sportu

 • Plenková dermatitida

 • Podráždění nosu

 • Podráždení rukou

 • Štípnutí hmyzem

 • Zarudnutí

Dříve či později se s drobnými oděrkami, škrábanci a podrážděním kůže setká každý z nás. Zarudnutí, štípání či pocit pálení mohou přivodit pocity nepohodlí, které nám dokáží znepříjemnit každodenní život. DERMALIBOUR+ Reparační krém je přípravek, který byste měli mít u sebe vždy po ruce.

cream

VYZKOUŠEJTE

Zjistit více o Dermalibour+

 • Kojenci, děti, dospělí
 • Extrakt z výhonků ovsa Rhealba®

DERMALIBOUR+

Produktová řada pro všechny typy podrážděné pokožky:

Chraňte svoji kůži proti podráždění a vnějším agresivním vlivům pomocí DERMALIBOUR+ Ochranného krému. V případě již vzniklého podráždění aplikujte Reparační* krém.

*vrchní vrstva pokožky

z_Zinc

Čistí

podrážděnou pokožku

Apaise

Okamžitě zklidňuje

podrážděné místo

Application visage

Může být použit na jakékoliv místo na kůži

Obličej, tělo, ruce, vnější intimní partie

Efficacité

Rychle

Efektivně

Plenková dermatitida

Podporuje

obnovu pokožky*

Famille

Pro všechny

Od kojenců až po seniory

DERMALIBOUR +

DERMALIBOUR+ je vhodná péče pro všechny typy podrážděné kůže. Pokud je vaše pokožka zarudlá, svědí nebo štípe, pak je tento produkt vhodný právě pro vás. Má praktickou velikost balení, lehce se aplikuje a zklidňuje podráždění. Nejen, že obnovuje pokožku, jeho čisticí účinek rovněž napomáhá zabránit šíření bakterií.

 • Plantule

  Extrakt z výhonků ovsa Rhealba®

 • z_Cuivre

  Komplex zinku a mědi

Tipy

PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ

PODRÁŽDĚNÝ NOS

Často smrkáte kvůli alergiím, zimě nebo klimatizaci v kanceláři? Následkem toho může být váš nos zarudlý a podrážděný. Použijte DERMALIBOUR+ Reparační* krém kdykoliv je potřeba a mějte ho vždy po ruce v kabelce nebo v kapse pro úlevu po celý den.
(*Vrchní vrstva kůže)

ZARUDNUTÍ

Reaguje Vaše pokožka na chlad, vítr nebo kosmetiku nevhodnou pro Váš typ pleti? To může způsobit zarudnutí, které se může objevit kdekoliv na Vašem těle či obličeji. DERMALIBOUR+ Reparační krém zklidní vaši pokožku a zmírní tak nepříjemné pocity. 

(*Vrchní vrstva kůže)

PLENKOVÁ DERMATITIDA

Má vaše miminko červený, podrážděný zadeček kvůli vyrážce z plenek? Vaše ratolest se může cítit nepohodlně a zažívat tak pichlavé, bodavé dokonce až bolestivé pocity. Zklidněte tato podrážděná místa vašeho miminka pomocí krému DERMALIBOUR+, který byl testován pod dohledem pediatrů. Podporuje obnovu pokožky a vaše děťátko se bude znovu usmívat.

PODRÁŽDĚNÁ POKOŽKA RUKOU

Je vaše pokožka rukou podrážděná z práce na zahradě či v kuchyni nebo z domácích prací? Následkem toho může být vaše pokožka křehká a citlivá, což může způsobit bolest během každodenních aktivit. Používejte pravidelně krém DERMALIBOUR+ a pomozte své pokožce v regeneraci během několika málo dní.

ODŘENINY ZE SPORTU NEBO ZE CVIČENÍ

Chodíte rádi běhat? Při běhu může docházet k opakovanému tření vašeho oblečení o kůži, které může způsobit nepříjemné pocity, odřeniny nebo podráždění vaší pokožky. K vyřešení tohoto problému použijte DERMALIBOUR+, který okamžitě zklidňuje, čistí a obnovuje podrážděná místa.

ODŘENINY Z BOT

Milujete své nové boty, ale stále se ještě neuzpůsobily tvaru vašeho chodidla? To může způsobovat tření, jehož výsledkem je bolestivé podráždění. Použijte krém DERMALIBOUR+, který okamžitě zklidní podráždění a zároveň podpoří regeneraci pokožky.

Pro každodenní potřebu

JE ZDE JEDINEČNÝ PRODUKT

Ke zklidnění a obnově již podrážděné pokožky použijte Dermalibour+ Reparační krém

Abyste zabránili vzniku nových podráždění, použijte DERMALIBOUR+ Ochranný krém

Kde nás můžete najít?

Kde naleznete produkty A-DERMA

Produkty A-DERMA jsou prodávány v lékárnách, bez lékařského předpisu