Přejít k hlavnímu obsahu

Převezměte kontrolu nad svojí kůží,

udělejte si den krásnější.

Pomoc, to svědí! Je vaše pokožka velmi suchá, svědí, bolí, je podrážděná a zarudlá? Stejně jako 20 % dětí a 3 % dospělých máte i vy kůži se sklonem k atopii, jejíž projevy vám způsobují neustálé potíže a ztěžují vám každodenní život. Máte to snad vzdát? Určitě ne!

Packshot

logo

Zvláčňující sprchový olej čistí a zklidňuje suchou kůži se sklonem k atopii. Jeho nemastné složení poskytuje Vaší kůži jemnost po celý den.

  • Kojenci, děti, dospělí
  • Biologicky odbouratelné složení
  • Složek přírodního původu

logo

Objevte řadu EXOMEGA CONTROL

Celá řada byla vytvořena pro specifické potřeby suché kůže se sklonem k atopii. Přípravky Exomega Control pomáhají snižovat pocit svědění a zároveň je jejich složení vhodné pro děti. Používat je lze již od narození.

Anti-grattage

Zmírňuje

svědění

Famille

Kojenci,

děti, dospělí

91% d'ingrédients d'origine naturelle

Složek

přírodního původu

Řekneme vám vše potřebné pro to, abyste znovu získali kontrolu nad svou kůží.

1

Osvojte si správnou každodenní péči

kombinací přípravků hygieny a péče

Kombinace hygieny a péče

Vaše příležitost užívat si momenty, díky kterým bude vaše pokožka okamžitě zklidněná a chráněná na následující den.

Nejdříve úleva

Pokožku jemně omyjte. Nepoužívejte produkty, které vaši kůži dráždí! Udělejte místo dermokosmetickým gelům a olejům, s aktivními látkami, díky kterým bude vaše pokožka zklidněná a hydratovaná již při koupeli. Jsou velmi jemné a šetrné.

Následuje zvláčňující péče

Používejte jednou denně pro snížení suchosti a zklidnění vaší pokožky. Můžete si vybrat ze 3 druhů textur, které jsou přizpůsobené každému ročnímu období a adaptované vašim potřebám.

2

Přizpůsobte

si svou každodenní péči

logo

Objevte všechny produkty pro hygienu a péči, které byly vytvořeny pro zklidnění suché kůže se sklonem k atopii, a to již od narození.

Naše hygienické produkty jemně čistí, zklidňují a zároveň chrání suchou pokožku se sklonem k atopii. Zmírňují pocity svědění, spojené se suchou kůží. Jejich složení obsahuje stejné aktivní látky jako emolienční přípravky. Napomáhají tak k obnově kožní bariéry a zklidnění kůže.

Kompletní řada

Na sprchování a koupel

Hygiena
Intenzivní hydratace

Zvláčňující sprchový olej

200 ml a 500 ml

Koupit
Dozvědět se více
Hygiena
Od narození

Zvláčňující mycí gel 2 v 1

200 ml a 500 ml

Koupit
Dozvědět se více
Hygiena
Bez parfemace

Zvláčňující pěnivý gel

200 ml a 500 ml

Koupit
Dozvědět se více

Naše produkty emolienční péče snižují suchost pokožky a zmírňují tak pocit svědění. Snižují podráždění suché kůže se sklonem k atopii.

Kompletní řada

K PÉČI O VAŠI POKOŽKU

Péče o obličej a tělo
Lehká textura

Emolienční mléko

200 ml a 400 ml

Koupit
Dozvědět se více
Péče o obličej a tělo
Výživná textura

Emolienční krém

200 ml a 400 ml

Koupit
Dozvědět se více
Péče o obličej a tělo
Extra výživná textura

Emolienční balzám

200 ml a 400 ml

Koupit
Dozvědět se více
3

jednoduché aktivity,

které zklidňují

Technologická inovace

PRO MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Bez konzervantů

Minimální množství složek a optimální snášenlivost.

Baleno ve sterilním bloku, složení zůstává sterilní po celou dobu používání produktu díky sterilnímu balení. Tyto produkty garantují lepší snášenlivost pro všechny typy křehké kůže se sklonem k atopii, a to již od narození.

Sterile Cosmeticse

Několik rad

které udělají váš každodenní život lepším.

Koupel nebo sprcha?

Nesprchujte se déle než 5 minut a dopřávejte si sprchu jednou denně za použití vhodného sprchového gelu/oleje, po kterém by měla následovat aplikace krému. Koupel? Ano, ale neměla by být příliš horká ani příliš dlouhá.

Co byste měli nosit?

Zvolte bavlněné oblečení. Bude vás méně škrábat než oblečení z vlny nebo  ze syntetických materiálů. K praní používejte jemný prací prostředek a nepoužívejte aviváž.

Jaký prostředek hygieny zvolit?

K hlubšímu vyčištění svých pórů můžete jako doplněk k této každodenní péči o pokožku použít peeling. Ale buďte opatrní a nepřehánějte to. Pokud peeling používáte příliš často, můžete svou kůži podráždit a bude tak více náchylná k agresivním vlivům. Jaká je tedy správná frekvence? Jednou týdně u mastné kůže a každé dva týdny u normální až suché kůže.

Jak byste měli osušit svou pokožku?

Místo tření ručník jemně přikládejte ke své kůži tak, abyste svou pokožku zbytečně nedráždili. Jaký ručník je nejlepší? Jistě, že ten bavlněný.

A co Vaše okolí?

Váš životní prostor musí být co nejzdravější. Častým větráním limitujete přítomnost prachu, roztočů nebo dokonce tabáku, který se usazuje do koberců, záclon, matrací atd.

Jak můžete zabránit narušení kůže?

Existuje jedno základní pravidlo: udržujte své nehty krátké a čisté. Docela jednoduše se tak vyhnete infekcím nebo poraněním ve chvíli, kdy se škrábete.

Jakou teplotu by měla mít voda?

Maximálně 34°C pokud se sprchujete nebo koupete ve vaně. Horká voda má totiž tendenci zvyšovat svědění a kůži ještě více dehydratovat.

A CO SPORTY A VODNÍ AKTIVITY?

Moře a bazén? Vodních radovánek si můžete užívat za předpokladu, že se vyhnete slunečnímu záření v době, kdy je nejintenzivnější (mezi 11. a 16. hodinou) a budete myslet na ochranu své kůže pomocí opalovacího krému určeného pro atopickou kůži. Tento přípravek na vaší kůži vytvoří ochrannou bariéru proti soli a chlóru.

Na slunci

Na horách, na pláži... – slunci můžete být vystaveni kdekoliv. Vyhýbejte se slunečnímu záření v době, kdy je nejintenzivnější (mezi 11. a 16. hodinou). Myslete na ochranu své kůže pomocí opalovacího přípravku speciálně určenému pro kůži se sklonem k atopii.

Kde nás můžete najít?

Kde naleznete produkty A-DERMA

Produkty A-DERMA jsou prodávány v lékárnách, bez lékařského předpisu