Přejít k hlavnímu obsahu

Očistěte svou pleť jednoduše, prožijte každý den naplno

.

Je těžké si poradit s pletí se sklonem k akné, zvláště v období dospívání. Naštěstí se pokožka z větší části dokáže „postarat“ sama o sebe, takže problému nemusíme věnovat veškeré naše úsilí. Alespoň něco pozitivního! Stačí tedy dodržovat pouhé 2 kroky pro redukci nedokonalostí pleti. Postupujte dle pokynů!

logo2
Péče o pleť se sklonem k akné

Řada Phys-AC je speciálně vyvinutá pro pleť se sklonem k akné. Má jemné a účinné složení, které nenarušuje jemnou pleť a pomáhá obnovit její krásu.

Tube crème

Příjemná

textura

Check

Aktivně působí proti nadprodukci kožního mazu,

černým tečkám a pupínkům

Apaise2

Obnovuje

poškozenou pleť

Emotion

Oblíbená

vůně

Správná péče je základ

1

Dva důležité kroky

na každodenní bázi

 

 

Jemné čištění pleti či odstranění make-upu

Akné neutečeme! Zejména v období dospívání.
Od puberty je pleť neustále zkoušena. Proto o ni pečujeme každý den, ráno a večer, pro očistění a odstranění nečistot. A to vše bez vysušení pleti.

 

Péče o pleť přizpůsobená každodennímu životu

Navraťte své pleti rovnováhu tím, že jí poskytnete tu pravou péči na míru. Základ je snížit nadprodukci kožního mazu, redukovat nedokonalosti pleti a zároveň zajistit hydrataci potřebnou k dosažení potřebné rovnováhy.

2

ZVOLTE SI

svou péči na míru

Naše řešení

PĚNIVÝ GEL, MICELÁRNÍ VODA ODSTRAŇUJÍCÍ MAKE-UP, VHODNÁ PÉČE NA MÍRU… ZVOLTE TU SPRÁVNOU TEXTURU, KTERÁ BUDE VYHOVOVAT VAŠIM PREFERENCÍM A POTŘEBÁM. NAJDĚTE TU, KTERÁ VÁM SEDNE!

 

Hygiena
Oplachový
gel

Phys-AC

Čistící pěnivý gel

Koupit
Dozvědět se více
Hygiena
Bezoplachová
PHYS-AC

Phys-AC

Čistící micelární voda

Koupit
Dozvědět se více
Péče
Akné dospělých
Phys-AC - PERFECT

Phys-AC - PERFECT

Perfect Fluid proti nedokonalostem pleti

Koupit
Dozvědět se více
Péče
Kompenzuje následky medikamentótní léčby
Phys-AC - HYDRA

Phys-AC - HYDRA

Hydra Kompenzační krém

 

Koupit
Dozvědět se více
Péče
Akné dospívajících a dětí od 9 let
Phys-AC GLOBAL

Phys-AC GLOBAL

Global Péče o nedokonalosti pleti

Koupit
Dozvědět se více
3

MĚJTE NA PAMĚTI

ZÁKLADNÍ KROKY

Ruce pryč od pupínku!

Nikdy pupínky nevymačkávejte. Proč? Protože jsou plné bakterií-když je vymáčkneme, uvolníme bakteriím přístup na svou pleť a ty pak mohou zanítit další póry.

Zamezte také dotýkání se pleti během dne, zejména pak neumytýma rukama.

Make-up ano – ale vždy jen lehkou vrstvu!

Čelíme pórům, které se ucpávají. Abychom zamezili dalšímu kontaktu pleti s bakteriemi, je potřeba čistit také štětce na make-up alespoň jednou týdně. To vše jednoduše vodou s mýdlem.

Dobře chráněná pleť

Každá pleť vystavená slunci je křehká, zvláště pak, pokud mluvíme o pleti se sklonem k akné. Chraň svou pokožku před sluncem-doporučujeme používat pouze nejvyšší možný ochranný faktor SPF 50 +! Vyzkoušejte A-DERMA PROTECT AC Zmatňující fluid SPF50+ určený právě pro pleť se sklonem k akné.

Vhodná strava

Sušenky, čokolády, slazené nápoje… některé potraviny s vysokým obsahem cukru způsobují nadprodukci kožního mazu. Pokud máte chuť na sladké, dejte si raději kousek ovoce – bohatý na vodu a antioxidanty s prokázanými účinky na pleť.

Máme odpověď na všechny Vaše otázky

Prospívá slunce pleti se sklonem k akné?

Na první pohled se může zdát, že slunce stav pleti se sklonem k akné zlepšuje. Ale pozor na zpětný efekt! Ten se obvykle projevuje silným obnovením pupínků a černých teček. Proto se doporučuje používat sluneční ochranu vhodnou pro pleť se sklonem k akné, která ji bude před účinky slunce chránit.

Postačí, když si pleť vyčistím pouze večer?

Bohužel ne. Pleť se sklonem k akné je obecně velmi aktivní, pokud jde o tvorbu mazu. Po dobrém nočním spánku jsou póry ucpané a je důležité je vyčistit. Ráno je zároveň nejvhodnější doba pro aplikaci té správné hydratační péče na míru. Tím chráníme pleť před vlivy jako je znečištění nebo nanesení make-upu a udržujeme jí hydratovanou po celý den.

Kde nás můžete najít?

Kde naleznete produkty A-DERMA

Produkty A-DERMA jsou prodávány v lékárnách, bez lékařského předpisu